Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2012 roku zadań publicznych

info-iconW ramach otwartego konkursu ofert na realizację w 2012 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej wpłynęło 6 ofert. Wymogi formalne spełniło 5 ofert, które zostały poddane ocenie merytorycznej komisji konkursowej.

Zarządzeniem Nr 11/2012 Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie wybrano 5 ofert na wykonanie niżej wymienionych zadań wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji.

Lp.

Nazwa oferenta

Nazwa zadania publicznego

Wysokość przyznanej dotacji