Zaproszenie do udziału w projekcie

Przystań D warmia i mazury

Z pierwszym dniem lipca 2013 Stowarzyszenie Przystań w Iławie rozpoczęło realizację projektu:

„Edukacja i Rozwój NGO".

W ciągu pięciu miesięcy uczestnicy projektu pracować będą nad wzmocnieniem potencjału własnych organizacji. Aby wzmocnić ten potencjał, w projekcie założono realizację cyklu edukacyjnego z następującej tematyki:

• umiejętności interpersonalne oraz praca w grupie,
  • aspekty prawno formalne funkcjonowania NGO,
  • promocja i budowanie wizerunku NGO,
  • pozyskiwanie środków na finansowanie działań NGO,
  • rozliczanie środków i księgowanie w NGO,
  • jak zdobyć, zatrudnić i utrzymać wolontariusza w NGO.

Realizacja projektu potrwa pięć miesięcy i zakończy się w listopadzie 2013 roku. Spotkania realizowane będą 3 lub 4 razy w miesiącu w Centrum Organizacji Pozarządowych w Nowym Mieście Lubawskim.

Wszelkich informacji o podejmowanych działaniach udzielają:

Marta Projs Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   koordynator projektu oraz

Siedziba: Stowarzyszenie „Przystań", ul. Chełmińska 1, 14-200 Iława tel. 89 649 92 08/ 89 648 62 38

www.przystan.ilawa.pl

Biuro projektu: Iława ul. Chełmińska 1, Nowe Miasto Lubawskie ul. Działyńskich 12 A