Ankieta GIS

Korzystałeś z lokalnej platformy GIS, powiedz nam czy się przydała?

Tak - 75%
Nie - 11.1%
Nie wiem - 13.9%

oddanych głosów: 36
The voting for this poll has ended on: 29 Maj 2014 - 11:18

Umowa z wykonawcą rozbudowy sieci wodociągowej w Gwiździnach

Początek tygodnia zaowocował w kolejne przypieczętowanie umowy. Wczorajszego poranka Wójt Gminy, w obecności Skarbnika Gminy oraz Prezesa Zakładu Usług Komunalnych, podpisał umowę na rozbudowę sieci wodociągowej w Gwiździnach.

Wykonawcą jest Zakład Wodno - Kanalizacyjny Marcin Klejnowski, który reprezentowany był wczoraj przez Pełnomocnika Zdzisława Klejnowskiego.

Owe wydarzenie było możliwe dzięki podpisaniu umowy o dofinansowanie projektów w zakresie gospodarki wodno – ściekowej dnia 13 marca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Wiecej tutaj …

Ostatecznie wartość inwestycji to 127 709,86 zł, z czego dofinansowanie wynosi 51 914,58 zł. Termin jej realizacji upłynie wraz z końcem miesiąca czerwca 2015 roku.